Mersin Temizlik Şirketleri Listesi


Mersin Temizlik Şirketleri Listesi

Mersin Temizlik Şirketleri Listesi
28 Şubat 2018 Çarşamba 21:08 tarihinde paylaşıldı.

Sizde temizlik yaptırmak istiyorsanız, mersin temizlik şirketlerine göz atabilir ve hemen hizmet alabilirsiniz. İşte sizler için en iyi 10 Mersin temizlik şirketi.

 Son zamanlarda Türkiye ekonomisinde oluşan çatlak daralma gitgide etkisini göstermeye başlamaktadır. Medyadaki oluşan tekelleşme eğilimleri etkisini göstermekle birkikte; artık günümüzde teknolojinin hız kazanmasıyla yeni birlikler ve holdingler de medyadaki tekel gücü ellerinde bulundurma savaşına başlamışlardır. Mersin temizlik şirketleri olarak, sesliliğin daha etkin şekilde yürütüldüğü ülkemizde tekelleşme medyada çok kötü olumsuz izler bırakacak, yeni işten çıkarmalar başlayacak, iktidar kanadı daha da güç kazanacak ve çok seslilik ortadan kalkacaktır.

Mersin'de Temizlik Firmaları

2002 yılı seçimlerini hatırlayabiliriz. Öncelikle 2002 yılında yapılan erken seçime giren bir televizyon kanalı patronu vardı. Onun adı Cem Uzan’dı. 90’lara damga vuran ve Türkiye ekonomisine çok yönlü katkılar sağlamış olan Uzanlar Grubu, Türkiye’de medyaya da el atmış; ilk televizyon kanalı Star’ı yayına açmıştı. Türkiye’ye bununla beraber çok büüyk yatırımlar yaparak 2000 krizinin aşılmasında da çok etkili olmuşlardır. Bankalardan tutunda çimento fabrikalarına kadar çok sektörlü bir grupta patronluk yapan Cem Uzan 2 ayda girdiği siyaset ritminde yaklaşık olarak %8 oy alarak Mhp’yi baraj altında bırakmış; Akp’nin de tek başına iktidar olmasında büyük rolü olmuştu. 2002 seçimlerinden sonra siyasette güç kazanmak isteyen Uzanlar’a karşı Erdoğan ve Akp çevresi “yılanın başı küçükken ezilsin” talimatı vererek Uzanlar’ı ülkeden uzaklaştırmışlardır.

Bunun gibi siyasette çok çarpıcı gerçekler vardır. Örneğin Mhp içinde oluşan çatlak Devlet Bahçeli’yi koltuğunu kaybetmemesi adına Tayyip Erdoğan’ın yanına itmiş ve Mhp’nin ideoloji hiçe sayılarak referandumda “evet” desteklenmiştir. Alparslan Türkeş’in başkanlık parçalama oyunu dediğine rağmen yandaş kanallarda Türkeş’in başkanlığı desteklediği yalanı millete yutturulmaya çalışılmış ve merhum Türkeş üzerinden bile siyaset yapılmaya çalışılmıştır.

Siyaset yalanlar ve dolanlar sahnesiyle dolu bir mecradır. Hele ki ülkemizde hat safhada yalanlarla yapılan siyaset sahnesi birçok oyuna ev sahipliği etmiştir. Özellikle referandumda Akp’in Hayır diyen kendi milletine “terörist” demesi bunun en açık örneğidir. Özellikle yine Akp hükümetinin hayırcılarla teröristleri bir göstermesi de ters tepecek bir olaydır. Başkanlık sistemi henüz Türkiye için erken alınmış bir karardır. En az 2023 sonrasında düşünülmesi gereken bir olay olmasına rağmen Akp ve Mhp el ele halkı referanduma zorlamıştır.

Bop projeleri

Türkiye, çevre ülkelerde savaşlar patlak verirken bir bataklığa çekilmek istenmektedir. Bu bataklığın adı da “Büyük İsrail Projesi” yani Erdoğan’ın başkanlık ettiği bir projedir. Bu proje yüzyıllara dayanmış ve yaklaşık 100 yıl önce şeytani gruplar tarafından planlanmış ve Türkiye’nin dağıtılması, İsrail’in güç kazanması adına yapılmıştır. İlk planları Suriye’yi yıkıp 2. Adımda Türkiye’ye geçmek ve Türkiye’nin doğu bölgesini İsrail’e özerk olarak vermektir. Doğudaki olan petrol rafinelerini İsrail çok iyi bilmekte ve Pkk’yı da yine İsrail ve benzeri devletler beslemektedir. Gülen projesine gelince de CIA’nın Müslüman devletler için hazırladığı bir projeden ibarettir ancak darbeyi Gülen kendi karar almıştır. Bu apaçık bir şekilde gözükmektedir. Dediğimiz gibi BOP projesiyle Türkiye’yi parçalamak isteyen hainler, başkanlık projesini çok yakından takip ediyor ve destekliyorlar. Bu doğrultuda gerek İsrail, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri de Bop projesine destek vermektedirler.

Türkiye’nin güçlenmesini istemeyen ve İsrail’i destekleyen devletlerr bu projeye Türkiye’yi de dahil ederek yıkıcı rolü içten etkilemekte görmüşlerdir. Geçenlerde geberen illimunati başkanı olarak görev yapan Abd’nin zenginlerinden olan yavşak ise ulu önder Atatürk’ün Türkiye’de ortaya çıkmasıyla projenin 100 yıl sekteye uğradığını da açık şekilde söylemiştir.

Mersin'de temizlik şirketleri

Türkiye’de yine site tasarımı sektörü en fazla Mersin’de baş göstermektedir. Mersin temizlik firması olarak bu makalemizde yer alanlar doğrultusunda hareket edebilir ve bu bilgiler doğrultusunda gerçeklerle yüz yüze kalabilirsiniz. Antalya’da turizm sezonunun başlamasıyla beraber de işsizlik az da  olsa bir düşüşe geçmiş ancak hükümetin dediği tek haneli rakama henüz inmemiştir. Dış devletlere atıp tutan hükümet turizmi çok olumsuz yönde etkilemektedir. Doların ve euronun alıp başını gitmesi de turizmi direkt olarak vurmakta, turizmciler kan ağlamaktadır. Özellikle tasarım piyasası da piyasalara göre 10,5 düşüş yaşamış ve ekonominin kötü olması web tasarım sektörünü de dolaylı olarak etkilemiştir.

http://www.mersinsite.com/Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Mersin Haber Sitesi Mersin haberleri
  2018 © Mersin Haber, Tarsus Haber ve Son dakika haberler için Mersindehaber.com